Overslaan en naar de algemene inhoud gaan

Bestuur

Als U meer wilt weten over onze vereniging kunt U contact opnemen met één van de volgende personen:
Voorzitter Dhr. Antal Clavel
afbeelding van Antal Clavel
antal@dndv.dk
Secretaris (tevens Vice-voorzitter) Mw. Karin Kool Ammitsøe
afbeelding van Karin Kool
karin@dndv.dk
2e Secretaris / Communicatie Dhr. Erik Postelmans
afbeelding van Erik Postelmans
erik@dndv.dk
Ledenadministratie & penningmeester Dhr. Eric Bots-Bjerre
afbeelding van eric@b2cf.dk
erik@dndv.dk
Activiteiten coordinatie Mw. Angela van Hofwegen
afbeelding van Angela van Hofwegen
angela@dndv.dk
Activiteiten coordinatie Dhr. Marco J. Hibma
afbeelding van mjhibma
marco@dndv.dk
Activiteiten coordinatie Dhr. hans van pernis
afbeelding van Hans van Pernis
hans@dndv.dk
Webmaster Dhr. Sjoerd Janssen
afbeelding van thesjoerd@gmail.com
sjoerd@dndv.dk